Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LGA775 alaplap 8 giga rammal?

LGA775 alaplap 8 giga rammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudtok nekem valami ötletet mondani kérlek? Vennék egy Q6600-as(quad core) processzort. Viszont ami van alaplapom az csak 4 giga DDR2-es ramot támogat.

Szerintetek mit csináljak?

a) jó az a 4 giga

b) vegyek egy DDR2es alaplapot ami 8 gigát is támogat(lehetőleg 4 slottal,ha egyáltalán van olyan,hogy a mostani 2est is feltudjam használni)

c) vegyek DDR3-mas LGA 775 alaplapot

Nem tudom eldönteni. Mindenképpen az ár lenne a mérvadó :( Illetve amelyik mellett levoksoltak(főleg a DDR3masra gondolok) tudnátok mondani valami javaslatot,hogy melyiket? googlezgattam,de sehogy se találok olcsó alaplapot használtan,ami LGA775 és DDR3mas :(

Köszi előre is a választ!



2014. nov. 23. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudsz olyan lga 775-re alapuló konfigot összerakni, ami 4gb-nél többet igényelne. Gondolok itt arra, hogy ahova 8gb ram kell, oda kevés a core2quad.
2014. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mennyit szánsz rá össz? beleértve proci+alaplap+ram
2014. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BM-Striker ***** válasza:

a. Amíg nem futsz ki a RAM-ból a hasunálat során jó 4gb

DDR3-as lap.

b. Működőképes megoldás, ha találsz olcsón DDR2-t.

c. Szintén működik


[link] -n nézelődj

2014. nov. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Játékra használnám. Lásd GTA V(majd),AC 4 Black Flag stb. Amúgy olyan 25ből jó lenne megoldani.
2014. nov. 24. 08:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,még valami. Vagy 6giga ram elég? Megvazt hogy lehet megoldani? 4 slot,2-2-1-1 gigával?
2014. nov. 24. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tovább akarsz lépni, akkor platformot kell válts, már nem szabad az lga 775re pénzt kiadni, jobban jársz ha eladod és újat veszel
2014. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom,csak vannak árak...az egekben. De köszönöm a válaszokat :)
2014. nov. 24. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!