Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS4-en lehet tört játékkal...

PS4-en lehet tört játékkal játszani?

Figyelt kérdés
PS4-re lehet letölteni játékot és lehet vele játszani és hogy lehet vele csak letöltöm és kétrétegű lemezre ki írom?

2014. nov. 23. 12:04
 1/6 Stark2000 ***** válasza:
8%

Én úgy hallottam, hogy chippeltetni kell, és akkor megy vele a tört. Viszont ennek az a következménye, hogy; Nagyobb eséllyel megy tönkre a konzol, garancia vesztés lehet, eredeti játékok nem fognak elindulni.


Én nem vagyok nagy konzolos, de szerintem nem éri meg a chipeltetés.

2014. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1# Mi a tosz?

Nincs is még törés ps4-re -_-


Viszont az érvek is hülyeségek... Törés nem teszi tönkre a konzolt (talán még ps2 idején igen)/eredeti játékok is mennek

2014. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Stark2000 ***** válasza:
38%
Nem vagyok nagy konzolos. PS2-őm van. Nekem ezek még újdonságok, és már egy ideje nem is követem ezeknek a fejlődését.
2014. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor minek válaszolsz? semmi értelme


És ha most a szerencsétlenje megvette volna mert hű de jó nem kell megvenni 15-18e ért a játékot mert ki lehet írni aztán mikor haza megy hoppá nem lehet?

2014. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Stark2000 ***** válasza:

Gondoltam hogy megfogod kérdezni.


A legtöbb hasonló kérdés úgyse válik "valóra". Szerinted a több száz ezres gép konfigokat ki vette meg? Senki..

2014. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akinek van rá pénze
2014. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!