Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor hűtés 5-6 ezerért?

Processzor hűtés 5-6 ezerért?

Figyelt kérdés
AMD FX6300-as processzorhoz szeretném venni! A processzort tuningolnám is, tehát elég jó hűtés kéne. Illetve még annyi, hogy ha veszek a processzorhoz egy hűtést, akkor az alap proci hűtést azért még valami úton-módon be tudom kötni hogy keringesse a levegőt a házba? A válaszokat előre is köszönöm, és egyértelműen pozitívan értékelem!:)

2014. nov. 22. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen dolgozik a gépben:

[link]

Szerintem elég jó (jó halk). Bár ilyen olcsó hűtőt nem használnék tuninghoz. A gyári ventilátort tudod max használni, ha leszeded a bordáról és becsavarozod a gépházba a megfelelő helyre, ha olyan rajta a műanyag.

2014. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ennyiért nem kapsz olyat, hogy azt a procit tuningolt állapotban lehűtse.

Ha a hűtöbordákról le bírod szerdi a ventilátort akkor be bírod kötni bárhova a házba, de szerintem inkább vegyék egyet oda.

2014. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél olcsóbb processzort, és ennek az árnak a 4-6-szorosáért hűtést. Vagy hagyd rajta a gyárit és ne húzd.
2014. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BM-Striker ***** válasza:
Azok a hűtők, amik alkalmasak egy 95w-is processzor tuningjára, azok legalább 120mm-esek és 10k körül kezdőnek újonnan.
2014. nov. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!