Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a gépemnek?

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Adott egy gép:


Fx 6100

Sapphire HD 7850 2 GB

FSP Raider 550w

Asrock 960GM u3s3 fx


Nos, az lenne a problémám, hogy egyrészt a gép rendszersebessége szerintem nagyon lassú, nagyon sokáig bootolja a windowst, és utána is még 5 perc mire úgymond "bemelegszik" utána viszonylag jó a sebessége. De akkor is csinál olyanokat, hogy miután beindítottam, elkezdenék játszani de egyszercsak újraindul. Meg van, hogy első indításra el sem indul rendesen, tehát nem pörög fel mondjuk a videókártya meg a procihűtő, csak úgy szép lassan forog, majd egy újraindítás után rendesen elkezd pörögni és bebootol. A táp, alig 3 hónapos, azzal biztos nincs semmi gond. Szerintetek mi okozhatja a hibát ? Sokan mondták már hogy ez az alaplap egy nagy sz@r, szóval lehet az alaplap a hibás ? Ebből kiinduva már gondolkodtam azon is, hogy lecserélem a procit egy G3420-ra a lapot pedig egy MSI H97M-E35-ra. Mivel a pentium egy szálon erősebb, és nem játszok túl nagy játékokkal úgy se, másrészt később úgy tudom vehetnék bele i5-t. De szeretném minél olcsóbban megúszni a dolgot, szóval a másik opció hogy a processzort hagyom, és veszek egy asus m5a97 lapot. Esetleg szerintetek el tudnám adni a processzort vagy az alaplapot, mert tényleg nem szeretnék sokat költeni. Szerintetek ? Vagy esetleg nem is itt kéne keresni a hibát ? Köszi nagyon előre is.



2014. nov. 22. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A lap tényleg nem a legjobb...


Én egy vírusírtást javasolnék neked, nekem is csinált ilyeneket. Alapos vírusírtás, CCleaner-rel takarítsd ki, és egy kémvírusírtót is futtass le rajta. Ha ezzel megvagy egy tördezettség mentesítést is csinálj. Nekem is ehhez hasonló volt, és a fent említett módszerrel helyrejött

2014. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom őket.
2014. nov. 22. 15:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen vírusírtót ajánlasz ? És hogy keressek rajta kémprogramokat ?
2014. nov. 22. 15:59
 4/4 levis56 ***** válasza:

Eset Nod online vírusirtó,Malwarebytes Anti-Malware kémprogram kereső.

[link]

2014. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!