Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket vegyem meg a 3...

Melyiket vegyem meg a 3 laptop közül? HP, Dell, Lenovo, típusok lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. nov. 21. 20:45
 1/10 A kérdező kommentje:
semmi extra igény, netezés, filmnézés
2014. nov. 21. 20:58
 2/10 anonim ***** válasza:

HA tényleg csak netezésre kell akkor

[link]

2014. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
DELL -re adok egy voksot. :-)
2014. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 T/Z ***** válasza:

Mielőtt elköltesz egy kalap pénzt egy sz×r gépre, esetleg megkérdezheted egy olyan helyen is, ahol szakmai választ fognak adni:

[link]

2014. nov. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Erről az oldalról választhatok, olyan 180 ezer forintig bármit.

T/Z, prohardveren már kérdeztem, és nem sok segítséget kaptam.

2014. nov. 22. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:

A 3 amit linkeltél:

- HP: nem megbízható hardver, gyakori gond a melegedés és zsanérok kopása, integrált VGA -ja van, nincs mellete kártya, így gyengébben teljesít mint a másik kettő.

- Lenovo: Jó, versenyben van a DELL -el, kicsit gyengébb a VGA -ja és a procija, de nagyobb háttértár, és kicsit tovább bírja az akkuja.

- DELL: Általábban minőségi darabb, ezért is adnak rá +1 év garit, fele a merevlemez kapacitása mint a másik kettőnek, és 1 cellával kevesebb van az akkuba, így kicsit kevesebb ideig is bírja. De ezt leszámítva ezt éri meg venni a 3-ból.

2014. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez lett a vége :)


[link]

2014. nov. 25. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:
ENNYIT BIZTI nem adtam volna érte,mint amit vetél nekem lenovom van már 4 éve .
2014. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De azért ha ingyen választhattál volna gépet 180 ezerig, akkor biztos nem tiltakoztál volna annyira :D
2014. nov. 27. 10:39
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja igen, 8-as válaszoló, nekem is Lenovom volt idáig. Addig örülj, amíg nem megy tönkre, mert Magyarországon a Lenovo szerviz siralmas. Másfél hónapig várták az alkatrészt, és mivel nem jött meg, így azt mondták, hogy visszafizetik az árát, és levásárolhatom az e-boltban.

Ha már nem garanciális a laptop, és úgy megy tönkre, az ultraszívás. Az enyém még pont garos volt.

2014. nov. 30. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!