Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb wifi-s alaplap?

Legjobb wifi-s alaplap?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a legjobb wifi-s alaplap?

keret: 50.000 Ft-ig


2014. nov. 21. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Miben jobb egy wifis alaplap, mint egy sima alaplap és egy párezer forintos usb wifi-stick?
2014. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen foglalatba?


Főképp mini-ITX lapokra szoktak integrálni wifi modult.


Nem eköré kéne építeni a gépet,hiszen akármilyen alaplapba tehetsz egy PCI/PCI-E/miniPCI wifi kártyát,vagy akár USB-be is dughatod.

2014. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja, fontosabb tenyezo, hogy pl. milyen procit akarsz bele, akarod-e huzni, akarsz-e SLI-t...
2014. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem e köré akarom felépíteni a gépet csak kíváncsi voltam hogy megéri-e ilyet venni, de akkor jól gondoltam. Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 21. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért jobb a wifis alaplap, mert az nem USB-n keresztül kommunikál, ami pedig korlátozza az adatsebességet. Szóval, lassabb lesz a net. Hacsak nem USB 3.0-ról van szó mert az gyors!
2014. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
alapvetően marketing az alaplapi wifi és jó drága, egyszerűbb, ha veszel egy olcsóbb lapot és hozzá vagy kártyát vagy usb sticket, de ha mindenképp egyben kell akkor és ac szabványt is használsz, vagy használni akarsz akkor [link] , persze mindjárt jön valaki egy másik típussal ami lehet olcsóbb mert van az is vagy épp drágább mert az is van
2014. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
usb wifi stick szart ér, folyamatosan lecsatlakozik és van hogy nem akar ujra csatlakozni sokszor széttörtem volna kalapáccsal legszívesebben, és van, hogy 1 hónapig semmi baj vele
2017. dec. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na 2 év után szintén utolsó vagyok, sokszor most is szar a wifi stick csak nem tudok venni PCI-E alaplapba valót mivel videokártya már van a gépembe asszem az is valami pci csatis. Amúgy sticket széttörném kalapáccsal ha lenne ilyen belső megoldás. Az biztos, mindenkinek azt ajánlom, hogy oldja meg másképp csak ne usb sticckel. Retek.
2019. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!