Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemreg hozzajutottam egy WD...

Vadkorte81 kérdése:

Nemreg hozzajutottam egy WD 4TB My Cloud NAS External Hard Drive-hez. Tudnatok a velemenyetekkel segiteni?

Figyelt kérdés
Szeretnem a leheto legteljesebben kihasznalni a my cloudot(otthoni hasznalat),de sajnos nincs tul sok tapasztalatom a kutyuk teren,nem latom at a dolgokat.Hallottam hogy torrentezesre,illetve nyomtatot is lehet hozza kotni stb. aki tudja hoy ezeket hogy lehet megvalositani illetve van meg egyeb praktikus otlete hogy milyen teren lehet meg otthon alkalmazni,az irjon...Koszonom elore is a valaszokat.
2014. nov. 21. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én rákötném a nyomtatót. A gépem home partícióját mindíg szinkronizálnám vele. Torrent seed szervernek is jó. Lehet http szervert is tud futtatni.
2014. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszert...pl ha torrentezni akarok rola akkor a torrent progit a Hard drive-ra kell telepitenem,vagy csak eleg megadni a le es a feltoltes utjat(a HD-ra) hogy egesz nap menjen a visszatoltes ill letoltes?(laptop nelkul)
2014. nov. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!