Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnám eladni és...

Mennyiért tudnám eladni és mit vegyek helyette?

Figyelt kérdés

A gépem elég erős még mostani szemmel is, viszont tudom, hogy az informatikában folyamatosan lépést kell tartani..

Procit még nem akarok cserélni, szerintem az még mindenre elég egy pár évig (i5-2500), a tápom is elég jó, viszont a VGA-t lehet, hogy már cserélni kéne valami erősebbre (újabbra). Jelenleg egy HD7950-em van. Mennyiért tudnám eladni és milyet vegyek helyette?


2014. nov. 20. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Garanciától függően 40-50 ezer között mennek a 7950-ek.


Újonnan ennyiért csak gyengébb kártyát kapsz,használtan esetleg 7970-t.

2014. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, azért kérdeztem, hogy milyet vegyek helyette, ami erősebb is nála. Most 30k-t még rá tudok dobni, azzal nincs gond :) Ha olyan 50-ért kb el tudom adni, akkor 80-ért milyet érdemes venni?
2014. nov. 20. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki kicsit is ért hozzá, annak 50-et nem ér meg. 55 körül már R9 280 van, ami a tiédnek a frissített változata. Talán szerencsével elmegy 45 körül, 75 ezerért pedig R9 280X van vagy GTX770. Szerintem egyik sem akkora előrelépés, hogy megérje a 30 ezer forintot.
2014. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a kártyát még nem kell cserélni
2014. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!