Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy elég erős számítógépet...

Egy elég erős számítógépet szeretnék vásárolni amin elég jó játékok is elmennének. Mondanátok nekem példákat?

Figyelt kérdés

Először is az ár keretei 100-140ezer forint.Minimum I5-ös processzor.Olcsón meg szeretném úszni mert a processzoron kívűl (ha nagyon ratyi a többi dolog) instant lecserélem.

Tehát ha az árak között tudtok olyan számítógépet mondani amin elmenne Az Assassin's Creed Unity, WathDogs ilyesmik azt nagyon megköszönném.



2014. nov. 16. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

140 ezerből nem kapsz arányos gépet játékra i5-el.


Mire kell az i5?

2014. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

i5-össel egy olyan gép, amin futnának a fent említett játékok, körülbelül 180-200 körül jönne ki inkább, mint 140 körül...


Mi másra használnád a gépet?


Egyébként az AC Unity és a Watch Dogs elég sz*rul optimalizált játékok. Sokan mondják, beleértve engem is, hogy az ajánlott gépigényt teljesítő gépük, aminek hibátlanul kéne futtatnia maxon, még alacsonyabb beállítások mellett is szaggat. (Én ezt leginkább a Watch Dogs-nál tapasztaltam, az AC Unity szimplán tele van bugokkal nálam.)

2014. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HUN_Sector ***** válasza:

Az AC Unity gépigényhez sok szerencsét... :)

[link]


Egy középkategóriás vga 50-60000ft.

Egy erős, i5-ös intel proci 40 körül van.

8 GB ram 25000ft

Egy megbízható táp 15000ft

140-nél vagyunk már. És kéne egy ház, egy alaplap, egy dvd író/olvasó...


Aki próbálta már az Unity-t, az bizonyára meg tudja mondani, hogy milyen tapasztalatai vannak a gépigény valódiságával kapcsolatban, de maga az Ubisoft is elismerte a bukást.

2014. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!