Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon R9 280X tudja futtatni...

Radeon R9 280X tudja futtatni a mai játékokat?

Figyelt kérdés

Cpu: intel core i5 4460

Tudja futtatni a mai játékokat macon? (AC Unity, watch dogs, gta5, battlefield 4, COD AW, Dead rising4...) Illetve a jövőben meddig lesz még jó?


2014. nov. 16. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szépen viszi majd a játékokat, van amelyiket több van amelyiket kevesebb fps számmal.

(Ram mennyi lesz mellette?)

Lényeg, hogy ASUS-t ne vegyél!(Túlmelegszik a vram!)

Az, hogy mennyi ideig lesz jó az kérdéses, attól függ milyen játékokat dobnak a piacra és, hogy azok mennyire igénylik az erősebb vga-t,több ramot vagy jobb procit.

2014. nov. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ht ezzel elleszel egy jó ideig. szerintem a köv két évben maxon-közel maxon képes leszel futtatni mindent.
2014. nov. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én pont a napokban vettem egy R9 290 et.

Sokat gondolkodtam az R9 280x en,de még sem kellett egy újra kiadott 7970. Így hát Tahiti helyett vettem Hawaii pro-t. Ha jövő biztos akarsz lenni minimum 5 évig, akkor a vram sokat számít. Az R9 280x high end kártya, a 290 a fölötti, és mégis egy 290 ben csak 4 giga vram van. Hol ott a Gyürük Ura: Shadow of Mordor-ban az csak High textúrát enged. A Very High már 6 gigát igényel, és azt már csak egy 295X2 Vesuvius képes megadni. Tehát hagyd a búsba azt a 280x-et. Ha zöldre váltasz akkor gtx 780 nál régebbit ne is nézz. Esetleg a 770 4gb os változatát a gainward-tól. De ezek az nVidiák általánosan drágábbak.

2014. nov. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Ac Unity és a Watch Dogs valami ritka szarul van optimalizálva, szóval ne csodálkozz, ha az a 2 nem megy maxon. Többi menni fog ultrán, bf4-ben pedig jól fog jönni a Mantle. Ami a Shadow of Mordort illeti, nekem pentium g3420+gtx 750 Ti+4gb rammal ment ultrán.
2014. nov. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én i5 760-al és egy r9 270x-el játszottam eddig (most lesz 4690+r9 290x) de a mostanin is mindennel tudtam játszani amivel csak akartam :) a gépigények enyhe túlzás.. :D
2014. nov. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!