Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eladtam a régi videokártyámat,...

Eladtam a régi videokártyámat, és az új tulajnál meghalt a kártya. Vissza kéne adnom neki a pénzt?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt adtam el egy videokártyát 35 ezerért, garancia már nincsen rá. Ma hívott fel a srác, hogy meghalt a kártya, és hogy adjam vissza a pénzét.....

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


2014. nov. 12. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszopta, nem tartozol neki semmivel.

15 nap már nem próbagarancia.

Garancia nélküli kártyában ez benne van sajnos, van ez így, ezért nem szabad gar nélkül ennyire drága vga-t venni. Majd máskor meggondolja.

Most gondolj bele, lehet, hogy túlhúzta a kártyát, lehet, hogy a tápja rossz, ő pedig tönkre vágta a kártyádat, erre pénzt adsz neki.

2014. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Stark2000 ***** válasza:
100%
Vállaltál rá garanciát? Nem. (vagy igen?) Tisztába volt vele, hogy nincs rajta garancia, és, hogy használt, nem? De. Szóval... nincs okod vissza adni a pénzt, ha tudta ezeket a dolgokat. (Most nézhettek kőszívűnek, de ahányszor már engemet is átvágtak, én simán lennék kőszívű és köcsög. Manapság pedig amilyen húgyagyú, hazudós köcsögök vannak [tisztelet a kivételnek]..).
2014. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Axel015 ***** válasza:
100%
#1 nek igaza van, lehet megpiszkálta a lelkét, azért szállt el, én sem adnám vissza a pénzt, mert ki tudja hogy mit csinált vele.
2014. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Vissza ne add a pénzt!
2014. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szépen mondd el neki, hogy nem volt garancia megbeszélve és így járt, te nem vagy felelős az ő hülyeségeiért, mint pl. a túlhúzás vagy a Vargáné és társa táp.

G.

2014. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!