Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte GTX760 OC videókártyá...

Gigabyte GTX760 OC videókártyában hogy kell bekapcsolni az OC módot?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a 760-ban SLI is működik, de sajnos ezekhez nem értek, de ezáltal ha bekapcsolom FPS is növekszik. Sosem csináltam, legyetek elnézőek, valamikor el kezdenem megtanulni az ilyesmi :)

2014. nov. 12. 08:08
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
OC gyárilag megy ha még akarod túl OC zni is azt pl Afterburner rel de nem érdemes ugy mintha baltával fát vágnál SLI hez mégegy vga kel
2014. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Heló!


SLI-het két ugyanolyan kártya szükséges. Viszont a két kártya nem egyenlő a 200%-os telejsítménnyel! Tehát a két kari kb +40-50%-ot jelent.

Az OC pedig azt jelenti, hogymár eleve tuningolva van a kártya - tehát meg vannak növelve az értékei gyárilag, mint az ugyanilyen kártya esetében, amit nem OC.

2014. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen.
2014. nov. 12. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!