Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sabertooth 990FX R2. 0 jó...

Sabertooth 990FX R2. 0 jó lesz FX-8350 mellé?

Figyelt kérdés
Ideiglenesen FX-6100 lenne benne mivel 4,5ghz-re húzva jelenleg se pörgeti ki semmi nálam nem fojtja a kártyám(R9 290) viszont nem tudom stabilan használni jelenlegi lapommal így gondoltam veszek egy ilyet és később, ha kevés a 6100 akkor jön bele egy 8350. Elég jó lap, hogy erősen tuningolható legyen benne egy proci? Kérlek, ha Intelt javasolnál ne tedd :) köszönöm előre is!

2014. nov. 10. 21:43
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
Melé nem csak alá ... tétnek
2014. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

"Kérlek, ha Intelt javasolnál ne tedd :) "

Na pasztmek :D

2014. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én éppen ilyen alaplapot (Asus Sabertooth 990FX R2.0), használok ilyen processzorral (FX-8350), de csak alapfrekvencián, és nem is játékra. Úgyhogy csak annyit tudok hozzátenni, hogy jól működik, és könnyen észrevehetően gyorsabb mint az előző 4 magos Phenom 2,5GHz körüli konfigurációm.


Egy hibájáról tudok, ez már a második Asus alaplapunk, ami nem érzékeli az USB hubot tartalmazó billentyűzetet BIOS-ban. Boot utána Linuxban vagy Windowson is megy ez a billentyűzet is, de ha BIOS-t akarok állítani, akkor ideiglenesen kell egy másik.

2014. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem akarok hülyeséget mondani,de az Asus-ról mostanában terjengenek rémhírek,meg régebben volt egy S1155-ös Asus lapom,és hát voltak vele gondok...szerintem nézz valamilyen Gigabyte lapot inkább,nekem GA970A-UD3 van jelenleg,és egy Athlon II X2 240-et fel tudtam húzni 2.8GHz-ről 3.5-re,feszemelés nélkül.Persze lehet,hogy éppen jó procit is fogtam ki,de ezek a Gigabyte lapok elvileg rohadt jók tuningra.
2014. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!