Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb olcso 600wattos tap?

Legjobb olcso 600wattos tap?

Figyelt kérdés

15k korul lenne a keretem ra :)

Ha lehet akkor 600w+ legyen mert egy kicsit huzni is akarok majd a cpu-n.... +1-2 venti stb...

AMD FX 6300

Gigabyte ga-970a-ds3p

Corsair vengeace 8gb 2x4 1600mhz kit

Gigabyte Windforce x3 R9 280

Sharkoon VS3-S

WD 1TB

Ehez elvileg 500w -t eleg de biztosra akarok menni + mint mondtam OC-is lehet,hogy lesz.



2014. nov. 10. 16:23
 1/5 A kérdező kommentje:
olcsobb* :D
2014. nov. 10. 16:24
 2/5 anonim ***** válasza:

15 ezerért nincs jó táp 600-as 12V ággal.


Coolermaster G500W,FSP Raider 550W elég lesz akármekkora tuninghoz.

2014. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem megköveznek mindjárt, de ugyanezt a konfigot mint neked van, annyi, hogy nekem vga Asus egy 11 ezer forintos Cooler Master Elite power hajtsa ami 600 wattos :D
2014. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

''Cooler Master Elite power hajtsa ''

ebben a kis mondatrészletben minden benne volt.. :D


amúgy meg kérdező:

Felesleges a 600W, ennyiért úgy sem kapsz jót.

Cooler Master G500 bőven elég lesz.


Az OC-t meg felejtsd el, az az alaplap arra jó, hogy alap órajelen kihajtsa a processzort, tuningra nem alkalmas (max egy kis szorzó emelés, de az meg fogyasztásra nincs hatással)


Szóval ha tuningolni akarsz, akkor Gigabyte 970A-UD3P.

Tuninghoz viszont kell egy jó hűtő, és egy jól szellőző ház(meg természetesen tuningra alkalmas lap, de ezt előbb leírtam). Leírás alapján neked egyik sincs meg.


Ezek után azt mondom, hogy az 500w minden tekintetben elég. (egyébként tuning-nál is elég lenne)

2014. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom!

Akkor esetleg ezzel a lap-al meg talan a kesobbiekben egy masik hutovel meddig megy el?

2014. nov. 10. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!