Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gamer gépet vegyem?

Melyik gamer gépet vegyem?

Figyelt kérdés

Tudom, előre összerakott configot ne vegyek stb, de ár és a benne lévő dolgok miatt eléggé megéri. Szóval:


[link]


A másik pedig amit én raktam össze a PCX-nél:


i5-4590 processzor vagy 4690


Cooler Master Hyper 212 EVO RR-212E-16PK-R1 processzor hűtő


Asrock Fatal1ty H97 Killer alaplap


Corsair 2x4GB DDR3 1600MHz CMZ8GX3M2A1600C9 memória


Western Digital 1TB 64MB SATA3 WD10EFRX merevlemez


Kingston 120GB HyperX Fury SHFS37A/120G SSD meghajtó


Asus DRW-24F1ST fekete OEM DVD író


Gigabyte R9 280 OC 3GB DDR5 GV-R928WF3OC-3GD videókártya


Cooler Master Silencio 650 Pure RC-650L-KKN1 számítógép ház


Corsair 650W VS650 CP-9020051-EU tápegység


Windows 7 Home Premium 64-bit SP1 Magyar OEM DVD


A gép összerakásában bármi olyat láttok ami nem passzol, akkor nyugodtan írjátok meg. A videókártyából tudom nagyobb is jöhetne, de hát sajnos gazdálkodj okosan sziuációban vagyok jelenleg. Kb.: egy árban van a kettő, csak annyi, hogy amit én raktam össze abban ott az op rendszer a másikon nincs.



2014. nov. 8. 19:36
1 2
 1/13 TallandThin Boy ***** válasza:
100%

A computerimperiumot felejtsd el.


Amit te raktál össze az nem rossz, de a windows 7-et remélem, hogy csak viccből raktad oda!


A windows 7 támogatása lassan lejár, nem beszélve arról, hogy nem sokára már a windows 8 sem lesz a legújabb. Felesleges pénzt adni érte. Inkább kalózkodj le egy win 8-at majd valahonnan. Az ingyen van és nem dobsz ki feleslegesen pénzt.


Az így megspórolt pénzt pedig egy jobb vga-ra költsd:


[link]

2014. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az első sehol sem éri meg.

Főleg nem játékra.

Fapados lap...

Noname táp.

a második 1 fokkal jobb,bár hűtő nem kell.

+7k!

650W táp nem kell,egy minőségi 550-es elég.

A HDD 7200 rpm legyen.

Kb +9k-ba kilehet jönni ,és így kijön r9 280X is.

2014. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 TallandThin Boy ***** válasza:

#2 Ez is igaz, ezek felett elsiklottam.


De windows 7-et sem éri meg 25 ezerért venni O.o

2014. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt nem néztem,hogy Win7,csak a "DVD"-t láttam onnantól nem foglalkoztam vele.
2014. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tudnátok ajánlani egy 7200rpm-eset? Tehát a hűtő kilőve, viszont jár a procihoz a PCX-nél alap hűtő? Win7-et azért akartam rakatni rá, mert első asztalim igazából. Világ életemben laptop mániás voltam, de most erről leteszek az ügy érdekében. Sosem raktam még össze gépet, tehát ha össze van rakva, patent a gép és kiküldik, akkor sajnos nem tudnám hogyan telepítsem. Persze laptopot tettem már újra úgy, hogy volt rajta már rendszer és USB-n keresztül lett az egész megoldva. Az új gépnél viszont nem értem hogyan van ez, ha ebben is tudnátok segíteni, akkor nagyon hálás lennék


Még egyszer köszönöm az előbbi válaszokat, a megsprórolt pénzből nagyobb kártya lesz akkor.

2014. nov. 8. 22:24
 6/13 A kérdező kommentje:
Elnézást, javítok: Pendrive-on keresztül
2014. nov. 8. 22:26
 7/13 anonim ***** válasza:

Minden BOX termékmegnevezésű CPU-hoz jár hűtő.

OEM az a jelölés ami csak processzort tartalmaz.

Western Digital 1TB 64MB SATA3 WD10EZRX !!!7200 rpm

2014. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 TallandThin Boy ***** válasza:

[link]


igen, jár hozzá procihűtő és elég is neki


Az új gépnél is meg tudod úgy csinálni, tehát pendrive-ról, én is úgy telepítettem.


Be kell bootolni, f5 vagy f11 azthiszem. De, ha már csináltad laptopon, akkor nyílván rémlik.

2014. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Remélem az összerakásnál nem fogják kifelejteni a gyári hűtőt :). Már csak a telepítéssel lesz gondom.
2014. nov. 8. 22:35
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, de laptopon volt már rendszer és úgy könnyű volt újra tenni, de így hogy fullra új és semmi sincs rajta, akkor nem tudom hogyan csináljam. Elindítom a gépet azt se tudom mi fog bejönni. Bent a pendrive és akkor indul a telepítés? Nem tudom sajnos.
2014. nov. 8. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!