Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Próbáljam meg ki bírni karácso...

Próbáljam meg ki bírni karácsonyig (RAM vásárlás)?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy elérkezett az én életembe is az hogy kevés a rendszernek a 4GB RAM, szóval szeretnék bele még egy 4GBos modult.

[link]

Egy pontosan ilyen van a gépbe, csak annyi hogy 1333 MHz-en meg az alap helyett, mert a procim csak eddig támogatja.

Csak az a baj, hogy épp most vettem tápot is 20000-ért, és most még ~12000~ az "sokba" fájna nekem perpillanat.

Viszont félek, hogy esetleg nem lesz már kapható addigra.

Használtat pedig már néztem, de csak a 2GB-os változatát találtam meg, ami nem lenne elég.


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. nov. 8. 16:04
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
26%
Meg ne probáld!!! <*>.<*>
2014. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs rá pénzed, akkor mi a kérdés?

Pénz nélkül ha fejreállsz akkor sem tudsz memóriát venni.


Egyébként ne izgulj. Ebből a fajtából adtak el annyit, hogy némi türelmes keresgéléssel még jó ideig lesz a használtpiacon.

Pl.

[link]

2014. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont nem olyat linkeltem. :)
2014. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már csak másfél hónap van Karácsonyig. De ha nincs rá pénzed, akkor nincs is miről beszélgetni.
2014. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most mérséklődött a RAM. Far Cry4 is talán menni fog 4 Gigával. Egyedül most az új COD-nak kell 6 Giga. Ne búsul tavaly én is 4 gigáról 12-re upgradeltem. Csak elég lesz egy ideig.
2014. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Nem az mondtam, hogy nincs rá pénzem, hanem hogy sokba farmján nekem a 20000és táp mellett további ~12000~.
2014. nov. 9. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!