Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot vegyek ehhez...

Milyen alaplapot vegyek ehhez a konfighoz?

Figyelt kérdés
Nos van egy AM2-es x64 6000+-os 3Ghz-es procim, ami mellé társul 2x1Gb és egy 512Mb-os ddr2-es memória is (800-asok), és a lényeg amit épp ma vettem egy HD6670 gigabyte 2Gb-os videókártya is! Na most van nekem egy alaplapom ami egy Asrock Am2Nf6g-vista típusú kacat, ami egyszerűen nem hajlandó felismerni a VGA-kat, eddig az 5 videókártyából egyetlen egy darabot ismert fel, persze hogy az meg pont memóriahibás volt, na nem is ez a lényeg, hanem ezt a vackot akarom lecserélni, egy olyan alaplapra ami támogatja ezt a HD6670-es vga-t és ha lehet 4 ramhelyes legyen, mert szeretném még bővíteni egy kicsit! Azért ilyen a konfig, mert én nekem nincs is szükségem nagyobbra, nekem elég, mert ha nagyobb lenne úgyse használnám ki! Azért teszem fel ezt a kérdést, mert nem akarok befürödni még egy lappal! Milyenek lennének a jók (típusoknak nagyon örülnék) :D ?

2014. nov. 7. 21:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!