Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor huzas, nem indulo...

Processzor huzas, nem indulo gep. Van visszaut? A mi nap ugy dontottem hogy egy kicsit huzom a processzoromat?

Figyelt kérdés
Egy Amd athlon II x4 640 es processzorom van es a lenyeg az, hogy bekapcsoltam a gepet, beleptem a bioszba feljebb allotottam a voltage-t es a memory clock-ot. Ujrainditas utan a gep bekapcsolt, ment rendesen. Ezek utan egyel feljebb vettem mindent, am miutan a biosz ujainditotta a gepet mar semmi nem toltott be ujra. A z eger es a billentyuzet nem vilagit, kep nincs, viszont pl. A cdt ki tudom vennimert kiadja. Van ra mod es lehetoseg hogy ismet mukodesre birjam? Ja igen.. Az alaplapom M68M-S2P
2014. nov. 7. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

...

Feszt állítottál...

Feszültséget "kicsi" húzásnál nem kell emelni.

Alap feszültségen a kicsi húzás lehetséges,nem szükséges hozzá.

Lényegében: ha betudsz lépni a biosban állíts mindent gyárira vagy alaplapi bios reset...

2014. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es hogyan kell alaplapi bioszt állìtani?
2014. nov. 7. 15:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Amug epp ez az hogy a biosz se tolt be. Es nincsen semmi kep
2014. nov. 7. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Csinálni úgy nagyon semmit sem tudsz.

A bios reset alaplapilag lényegében annyit jelent,hogy ugyebár az elem biztosítja ,hogy akár kikapcsolva is emlékezzen a beállításokra a gép.

Amennyiben kiveszed az elemet pár perc után elfelejt minden beállítást az alaplap,bios.

Mivel nincs "emléke" arról,hogy mi volt ,standard gyári értékeken fog üzemelni.

Persze előtte full áramtalanítás nem árt!

2014. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na most már gépről írok! Köszönöm szépen a segítséget, mindkettőtöknek! Működik újra :)
2014. nov. 7. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából mindkét választ csak én,egyedül írtam :)

Használd egészséggel.

2014. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előttem a nagykönyvbe illően megírták mit kell tenni.húzogatni meg nyugodtan,de feszt nem kell emelni.nálam az athlon II x2 2.8GHz alap megy 3.5GHz-et simán,bármilyen feszemelés nélkül.
2014. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!