Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 90 ezer forintig milyen...

90 ezer forintig milyen monitort vennétek?

Figyelt kérdés
Olvasástól kezdve, filmezésen keresztül, kis játszásig, szinte mindent csinálok rajta.
2014. nov. 6. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát ennyiért én kettőt vennék.
2014. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
3 darab full hd, 21"-os monitor is kijön. :)
2014. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Na azzal aztán lehetne dolgozni rendesen. Az új apple pro viszi is.
2014. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Milyen típusút vennétek?

Okés, hogy hármat, meg tízet, de milyet?


pl, ez szerintetek jó?

[link]

2014. nov. 6. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nem egy hardcore gamer szerintem totál fölösleges több monitor (én sokat játszok mégsem jön be).

Én tavaly karácsonyra vettem meg magamnak a LG 27MD53D-PZ 3D 27"-os monitor-tv, akkor 80 volt elsődleges szempont hogy sokat filmezünk, ha van olyan legyen 3d..

Ahogy nézem te sem az egész nap játszanék kategória vagy, úgyhogy ajánlanám én (ha most vennék nem 3d-set néznék mert árat megdobta de max 3-4 filmet néztünk úgy) számomra jó választás lenne egy:


[link]


én samsungokban még nem csalódtam (eddig csak az volt meg LG) de igazából ilyen árban már mind jó :)

2014. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Néztem én is a 3d típusokat, de igazából nem sokat használnám, és nem ér annyit az egész. Tényleg ritkán lenne használva, így ez a tulajdonság felesleges számomra.

Keveset játszok, ezért ez sem vonz annyira, nem elsődleges prioritás.


[link]

Ez viszont tényleg egy jó kis monitor. Még olvasgatok utána, de jónak tűnik.

Köszi a tippet!


"ilyen árban már mind jó :)"


Igen, ezt én is megfigyeltem, hogy a lélektani határ olyan 70-80 ezer környékén van. Azalatt sok a zsákba macska, viszont felette már jó minőségűeket adnak.

2014. nov. 6. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
ezzel teljesen egyetértek. én úgy voltam, egyszer veszek monitort akkor az legyen nagy, jó minőségű, szerintem nem fogsz mellé azzal és nem bánod meg :D
2014. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!