Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tápot lenne érdemes...

Melyik tápot lenne érdemes lenne venni ehhez a konfighoz? (A Konfig a leirásba)

Figyelt kérdés

Konfiguráció:

Alap:MSI FM2-A55M-E33

CPU:AMD X4 740X FM2 3,2Ghz BOX Boost:4,01Ghz

VGA:Gigabyte 6670HD 1GB DDR3

RAM:CSX 2x4GB DDR3 1333Mhz


2014. nov. 4. 21:38
 1/7 A kérdező kommentje:

Ez lenne a két táp:

1. [link]

2. [link]

Nem tudok többet költeni rá,szóval nem azokat a válaszokat kérném hogy ezt vedd meg a mi drágább hanem hogy melyik lenne a jobb döntés.

2014. nov. 4. 21:39
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
Inkább ez: [link]
2014. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stark2000 ***** válasza:

És tudom, hogy nem adtam a kérdésre választ, de ha választani kéne, talán az Elite Power jobb. Mondjuk egyik tápra se bíznám rá az életemet.


14.000Fttól kaphatóak minőségibb tápegységek, mondjuk az drágább, mint amennyit te ki tudnál adni érte, szóval ez inkább csak olyan "felvilágosítás" vagy inkább kisebb részlet.

2014. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mekkora poén de hol a táp amit linkelni akartál? azok ajtótámaszok.. de ha még nincs meg a gép inkább írj egy keretet és írd le hogy mi van meg mert ez kicsit gyenge lesz ha játszani akarsz rajta


[link]

2014. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont azon a gépen írok...Szóval megvan maga a gép csak most egy 400W táp van benne,és úgy gondolom hogy ez kevés neki mert még a másik 4GB-os memória még nincs benne.Csak azért irtam le ezt a konfigurációt hogy ehhez mérten kéne egy olyan tápegység ami normálisan gondmentesen dolgozna amig a gép bekapcsolva van.
2014. nov. 4. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Azok minimum, amelyikeket linkeltem a másik kérdésedhez.
2014. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben,köszi szépen a segitséget! :)

és a gyors válaszokat!! :)

2014. nov. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!