Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék alatt nagyon melegszik...

Játék alatt nagyon melegszik a processzorom és a videó kártyám. Milyen módszerekkel lehetne csökkenteni?

Figyelt kérdés

Játék alatt 80 fok vagy a fölé is felmegy. Nem tudom új ház esetleg új processzor hűtőt kellene bele vennem, hogy olyan 60-70 fok körül legyen játék közben a hőmérséklet.


Számítógép konfigurácóm:


Alaplap: Asus M5A99FX Pro R2.0

Processzor: AMD FX 8-Core FX-9370 dobozos Socket AM3+

Videókártya: ASUS GeForce GTX660-DC2TG-2GD5 GDDR5 PCIExpress

Processzor hűtő: Arctic Cooling Freezer A30 AMD hűtő

Ház: Codegen M611-CA

+ a ház hátulján van egy ventillátor


Szerintetek mit lehetne tenni, hogy játék alatt ne melegedjen a proci 80 fok fölé?


2014. nov. 4. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Lecseréled ezt a szar házat !
2014. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki kellene takarítani, nem?
2014. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a hazon mulik, hanem a huto ventik


Az elejen van venti? A hatuljan a venti ugy van felszerelve, hogy kifele fujjon? Mennyi idos a gep, ha 1 evnel regebbi, erdemes leporolni es ujrapasztazni a procin es vidkarin levo hutoket, ha ez nem oldja meg, rakj be meg 1-2 ventit, figyelve a legalamra, a haz elejen befele szivjon, a hatuljak kifele.

2014. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azzal a procival ne csodálkozz, 220 wattot eszik, valamivel csak le kell hűteni.
2014. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem a házon ? Aha akkor minek adnak ennyiért házakat amik 100x jobban szellőznek ? Ez a ház egy pentiumos gépnek jó, nem egy fx-nek !! Ne beszélj már butaságot . Ide minimum egy Zalman z9 v z12 kell !!
2014. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy ventillátor nem elég.Én 5db-ot üzemeltem be.2 fúj a a proci ventire hátulról.Megfúrtam a ház oldalát és 2db fúj a vga kártyára merőlegesen.Egy pedig a vga kártya mellöl fújja ki .Illetve feljebb vettem a vga ventilátort 65%-ra msi afterburner progira.Igy minden 50 fok körül van.Elötte minden 75fokon volt.A rendszerhütő ventik 5V-röl üzemelnek hogy ne legyenek hangosak
2014. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ez a ház egy pentiumos gépnek jó, nem egy fx-nek !! Ne beszélj már butaságot ."


Csacsisag. Minden normal meretu hazba lehet megfelelo hutest epiteni, ha nem overclockolsz.

2014. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!