Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudhatom meg pontosan...

Honnan tudhatom meg pontosan milyen videókártyám van? Többi lent

Figyelt kérdés

van egy lenovo Z570 neten utána néztem ott i5, 4gb ram, gt 520 videó kártya van állítolag benne de nem hiszem mert itt i3 van benne 4gb ram meg Video Adapter Intel(R) HD Graphics Family (1856600 KB) ezt írja hogy tudok pontosan utána nézni milyen a videókártyám? pl: intel gma 3000

dxdiag nem írja ki normálisan csak hogy hd grapics everest is úgyan ezt..



2014. nov. 3. 10:38
 1/8 Tengor ***** válasza:
Eszközkezelőben a VGA tulajdonságainál nézd meg a VEN és DEV azonosítókat. Azokra rákeresve meg lehet mondani a pontos típust.
2014. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Töltsd le a GPU-Z nevű aprócska ingynes programot, ez mindent elárul neked a VGA kártyádról: [link]

Ha a CPU-ra is kíváncsi vagy, akkor töltsd le a CPU-Z nevű szintén aprócska és ingyenes programot: [link]

2014. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]



ebböl nem tudtam meg sokat

2014. nov. 4. 06:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi az, amit nem tudtál meg belőle? Ott van minden adat.

Az enyém így néz ki: [link]

2014. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt csak annyit ir hogy Grapics family.. nem azt hogy pl: intel gma 4500HD vagy ehez hasonló meg a memoriát se írja ki mennyi de dxdiag az tudja hogy 1600mb a videó karim csak a típusát nem tudom mert az hogy intel grapics family az nekem nem mond semmit..
2014. nov. 4. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért ír csak annyit, hogy Intel(R) HD Graphics Family, mert csak ez az adat áll rendelkezésre (a kérdésedben egyébként te is ezt írtad).

A dxdiag a VGA kártyád memóriáját tévesen diagnosztizálja, mint ahogy nálam is 4 GB-ot jelez, pedig én tudom, hogy 2 GB (mert ilyet vettem), és a GPU-Z is 2 GB-ot diagnosztizál.

A GPU-Z kifejezetten a VGA kártya diagnosztizálására lett kifejlesztve és megnyugodhatsz, hogy minden adatot kiolvas, amit csak lehet.

[link]

2014. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
GPU-Z eléggé érdekes, mert nálam 0 MB-t ír hogy annyi a videó kártyám 0 mb-s..
2014. nov. 5. 17:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy integrált vagy dedikált VGA kártya? Mert ha integrált, akkor el tudom képzelni, hogy 0 MB a memóriája és a rendszer memóriát használja a működéséhez.
2014. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!