Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CS:GO-hoz milyen fülest...

CS:GO-hoz milyen fülest ajánlotok?

Figyelt kérdés
30000 a keret

2014. nov. 2. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemsokára megjelenik a SteelSeries Siberia V3. Jelenleg a V2 a leggyakoribb a cs-sek körében. Érdemes megvárni a V3-mat. De más is jó. Razer Tiamat 2.2(én ezt használom, nagyon jó), aztán HyperX Cloud. Ezek mind nagyon jók, több most nem jut eszembe.
2014. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy Roccat kave 5.1 megfelene hozzá?
2014. nov. 2. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek az 5.1-ek parasztvakítások. Egy minőségi sztereó sokkal többet ér. Meg 2 füled van, nem? Minek kéne 5 hangszóró? :) Házi mozinál lehet kell, mert távol vannak egymástól a hangszórók, de egy fejhallgatóba felesleges.
2014. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom offolok,de régóta foglalkoztat,hogy otthonra miért nem egy jó hangrendszert vesznek az embereket,miért akar mindenki fülest?
2014. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

-Azért mert nem szűrődik be más hang, csak a játéké

-több mindent meghallasz fülessel

-a körülötted élők lehet, hogy nem díjazzák, ha több órán hát folyamatosan azt hallgatják, hogy te éppen játszol

-illetve ha beszélsz közben valakivel, akkor nem jó, ha hangfalon vagy, mert visszahallja magát.

de ezernyi más ok is van erre.

Én már lassan azt nem tudom elképzelni, hogy hangfalon játsszak. Max autós játékot vagy Guitar Herot szoktam hangfalon.

2014. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és egy kimaradt: olcsóbb.
2014. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy minőségi 2.0-ás rendszert 30-ért adnak. Egy szinte felső kategóriás headsetet is. A fejhallgató előnyeit már előttem felsorolták, és még hozzátenném, hogy fejhallgatóval az 50m-re levő fingó ellenfelet is meghallod, és még a hangpozicionálás is jobb. Egy sztereó hangrendszerrel ez nem fog összejönni, az 5.1 meg nem olcsó mulatság(főleg egy jobb darab).


Amióta van jó fejhallgatóm, azóta elég ritkán használom a hangfalaim. Csak zenehallgatásra(legfőképpen ha nincsenek itthon, mert akkor hangosan :) ), és autós játékokhoz, vagy single player játékokhoz. Multiban már egy jó fülessel nagy előnnyel indulsz. CS:GO-ban rossz nézni azokat, akik mennek a pályán, és én hallom az ellenfelet, honnan jön, de szerencsétlennek fingja nincs róla, mert nem fejhallgatóval játszik, rosszabb esetben a hang is ki van kapcsolva neki.

2014. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!