Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy tv-t kötök a számítógép...

Ha egy tv-t kötök a számítógéphez, akkor a játékok alatt mennyire lesz rossz a válaszideje?

Figyelt kérdés

Egy ilyen tv-re gondoltam: [link]


Főként filmezésre és netezésre kellene géphez, de azért néha játszanék is rajta. Valamint még az szeretném tudni, hogy közelről mennyire lehet zavaró egy ilyen tv-t nézni? Kb. 1 méteres távolságról.



2014. okt. 30. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

ezen a görög oldalon még nyelvet sem tudok váltani! :D


olyan távolságról nézed amilyenről szeretnéd.. nem zavaró, ez nem képcsöves tévé:) a válaszidőt így nem tudom megmondani (nem is biztos, hogy feltüntetik). ha a filmekben a teljes képernyős mozgások nem mosódnak el, akkor nem lesz gond vele szerintem

2014. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wardanger válasza:
Ahogy látom 100 Hz képfrissítéssel rendelkezik, így igazából semmi lassulás, vagy mosódás nem lesz! Azt meg belövöd milyen messziről jó neked nézni a monitort.
2014. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!