Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A pendriveom egyik napról a...

A pendriveom egyik napról a másikra nem működik. Bedugom, és nem történik semmi, a fény sem ég rajta, a gép sem jelez semmit. Meglehet javíttatni? Kb mennyiért?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos dolgok vannak rajta, nagyon jó lenne ha bármi módon meglehetne menteni őket....köszönöm a segítséget!

2014. okt. 30. 05:49
 1/3 anonim ***** válasza:
ne tehetetlenkedjél,dugd be másik gépekbe is ,és ha azokban sem jó ,na akkor mehet a kukába,
2014. okt. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pinkpancser ***** válasza:
Próbáld ki másik gépen. Ha ott se megy akkor nagy eséllyel vége. Javítani elvileg lehet, de az igen sokba kerülhet, illetve nem garantált, hogy az adatok megmaradnak. És nem árt megjegyezni, hogy fontos dolgokat több helyen kell tartani, flash memóriákban pedig hosszú távon nem bízni.
2014. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha tudni szeretnéd 3 gépen próbáltam ki, gondoltam ez egyértelmű. Arra voltam kíváncsi hogy meglehet-e javítani, ezek szerint nem nagyon. Köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 31. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!