Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap csere után hogy kell?

Alaplap csere után hogy kell?

Figyelt kérdés

Alaplap csere után elméletileg ajánlott a windows újratelepítése.

Az lenne a kérdésem,hogy ez hogyan működik?Lehet usb-ről ill. Dvd-ről is? Ha igen,milyen fájlban kell kiirni,mivel,illetve usb-re milyen fájlként kell rátenni?

Igazából telepítettem mer újra gépet,de mindig úgy kértem a cd-t,most viszont nem tudok szerezni,ezért magamnak kellene megoldanom,csak nem tudom hogy hogyan.

Előre is köszönöm a segítséget!


2014. okt. 27. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
iso (lemezképfájl) az, ami szükségeltetik egy bootolható usb létrehozásához, meg egy erre a célra megfelelő program (én a Rufus-t ajánlom). Erősen ajánlott újratelepíteni, ugyanis más a chipset és egyéb alaplapi dolgok.
2014. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


itt minden le van írva

2014. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Reiber Péter ***** válasza:

Ha _legalább_ windows 7 vagy újabb rendszered van, és hajlandó simán elindulni az új lapon is, nem okvetlen fontos és nálkülözhetetlen újratelepíteni


nem lesz sokkal jobb,csak attol, ha ujratelepíted


Marad pár régi "alvó" illeszőprogram -és azok cuccai- a régi rendszerből vissza, de nagy hátrányt, lassulást, stb nem okoz egy alaplapcsere


Ha elindult rendben, fel fogja ismerni az uj hardvereket felteszed a drivereket és kész, megy minden mint a karikacsapás

2014. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!