Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HP Deskjet 1000 nyomtatóhoz...

A HP Deskjet 1000 nyomtatóhoz milyen patron kell?

Figyelt kérdés

Nézem az internetet, és teljesen ellentmondó infókat találok.


Az egyik szerint a 301-es kell hozzá, de máshol meg a 45-öst látom a kompatibilitási listában, pedig nagyon nem egyforma a kettő, de még alakra se.


Esetleg valaki otthon van ebben a témában?


2014. okt. 20. 07:54
 1/4 anonim válasza:
én bementem egy patronos boltba, és mondtam az eladónak, hogy xy hp nyomtatóm van, és ilyenbe kérek patront és adott bele megfelelőt, ennyi
2014. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

na de pont az h nem ennyi sajnos.


Az a nagy gond h rengeteg altípusban kiadták ezt a DJ 1000-es szériát, és az egyikbe ez kell, a másikba meg amaz kell, de ha megnézed a neten is a leírásokat vagy a képtalálatokat, te is látod, hogy semmi se okés, mert ez a kettő jöhet számításba.


(Ja bocs, a nyomtató jelenleg nincs nálam, de pont ezért érdekelne a patron típusa, hogy egyáltalán elhozzam-e ... 301-es természetesen nem kell, de az akár 10x is újratölthető, 45 ml-es 45-ös igen! ennyi)

2014. okt. 20. 11:04
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

A 301 és a 301 XL a kompatibilis patron.

[link]

2014. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok közsi
2014. okt. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!