Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gyártó megbabrálta a laptopo...

A gyártó megbabrálta a laptopomat?

Figyelt kérdés

Üdv, kb 1 hónapja vettem egy új laptopot, ami alapból azzal kezdte, hogy feltelepítette az Ubuntu 12.04-es verzióját. Majd jött az igény a Wine programra, de azt sehogy se engedte feltenni. Megpróbáltam frissíteni 12.10-re de ott is volt valami baj. Mikor felajánlotta, hog frissíthetem 14.04-re frissítés közben összeomlott a rendszer.

Kezdem azt hinni, hogy a gyártó valamit csinált a laptopommal. Ennek ennyi realitása van?



2014. okt. 19. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem használnám a gyárilag feltelepített Ubuntut. Valamit biztosan mókoltak vele, lehet átírták a tárolókat sajátra (ezt mondjuk le tudod ellenőrizni).

Nekem az lett volna az első, hogy Ubuntu ISO-t letöltöm, pendrivera rakom a telepítőt és feltelepítem.

2014. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor ***** válasza:
100%

Sajnos bizonyos környezetekben a nagyobb frissítések nem működnek. Szerintem nálad is ez lehet.

A gyártó csinált valamit a laptopoddal: összerakatta, becsomagolta, kiszállította.

Tegyél rá egy netről töltött tiszta ISO-t!

2014. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de már azt is próbáltam, letöltöttem a 14.04-et és a wubi.exe-re azt írja, hogy hálózati hiba. Kiírtam dvd-re, onnan sem akar elindulni.
2014. okt. 19. 14:54
 4/8 Tengor ***** válasza:
A Wubit felejtsd el! Az win alól telepíti az Ubuntut.
2014. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor hogyan kéne neki kezdenem miután letöltöttem az iso fájlt?
2014. okt. 19. 15:31
 6/8 Tengor ***** válasza:
Kiírod lemezre v. pendrivra másolod a megfelelő programmal.
2014. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, kiírtam lemezre, berakom és a szoftverközponthoz irányít, de megnyithatom maga és akkor ott van a wubi.exe.
2014. okt. 19. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Bootolni kell róla...
2014. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!