Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet osszekotes problema?

Lehet osszekotes problema?

Figyelt kérdés
Udv. Most raktam ossze az új configot. Az a bajom h amikor bekapcsolom a gepet halványan be jon h gigabyte stbb es ujra indul.. Es utana megint es megin? Ötletek???

2014. okt. 18. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a tápegységgel van probléma. Tápról rádugtál mindent rendesen az alaplapra?
2014. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy mindent kiszedsz a gépről, csak minimális config legyen benne (proci, 1 darab RAM, 1 darab HDD). Semmi más PCI(E) bővítő ne legyen, net se legyen bedugva. Csak egy alap gép.

Ha így is újraindulgat, akkor nem biztos, hogy a tápegység a hibás.

2014. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha így is újraindulgat, akkor nézd meg az alaplapot, hogy nem-e púposak a kondenzátorok, vagy nincs-e az oldalán fehér oxidálódás. Ez a kettő lehet, de én még mindig a tápra gyanakszok.
2014. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na a helyzet a következő. Mivel a prociban van vga es az alaplap meg támogatja a prociba integrált vga-t. En meg azzal akartam hasznalni mert a vidinkarimbegy fos. Mondom bedug dugom akk a pci-ebe a vidikarim erre láss csoda
2014. okt. 18. 23:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendesen bejön. Működik. Bocs az ékezetek miatt telorol vok. Lehetseges amit leírtam??
2014. okt. 18. 23:14
 6/6 hypno ***** válasza:

#4


Ha a prociba integrált videochiped van, akkor azt az alaplap támogatja is. (Másként nem láttál volna semmit a monitoron egy pillanatig sem)


Persze nem árt a BIOS-ban beállítani, hogy melyik legyen az elsődleges videokártya.

2014. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!