Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem nyomtat színesben a...

Miért nem nyomtat színesben a nyomtató?

Figyelt kérdés
HP Deskjet F2180, vadiúj patronok vannak benne, HP patronok, szóval nem utángyártott. Mikor betettem őket, bár nem volt indokolt, azért nyomtattattam vele egy tesztlapot, azzal semmi baj nem volt, a vonalvezetés mellett a színek is a szokásosak voltak. Amikor viszont dokumentumot (doc, PDF, bármi) nyomtatok, nincsenek színek a lapon, hanem azok is szürkeárnyalatosak, az eredeti színélénkségnek megfelelő sötétségű vagy világosságú szürke. A patronnal elvileg nincs baj, és ezt nem csak a tesztlapból gondolom, hanem, hogy fénymásoláskor jók a színek, ha színes másolatot csinálok. Csak akkor jön elő a gond, ha nyomtatnék a gépről valamit. Találkozott már valaki ilyennel? Mit lehetne tenni? Köszi.
2014. okt. 16. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, látni kellene. Egyelőre próbáld meg kérlek úgy, hogy nyomsz egy ctrl+P-t, és nézd meg, nem kell-e színes nyomtatót választani, vagy a vezérlőpult, nyomtatóbeállításoknál beállítani vmt. Ha a nyomtatón nem kell állítani színes/nem színes funkció között persze. Én konkrétan egyszer konica nyomtatóval jártam hasonló módon, ott a nyomtatón kellett jelölni, mit akarok. Másszor canonnál a nyomtatás beállításainál.
2014. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem kellett semmit, ez régen is így volt meg most is, hogy csak beteszem a patront és már nyomtat is. Ha színeset nyomtatok, akkor színesben, fénymásolásnál meg nyomógombbal választom, milyet csináljon. És az illesztőprogramnál meg mindenhol is engedélyezve volt a színes. De szerencsére megoldódott közben, csináltam egy kalibrálást újra, utána kétszer nyomtatott rendesen színesben. Remélem, megtartja jó szokását. :D

Köszönöm. :)

2014. okt. 17. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:
szuper:)
2014. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!