Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használható egy amerikából...

Használható egy amerikából importált laptop euban?

Figyelt kérdés
arra gondodlok hogy amerikában nem pont akkora a feszültség mint európában.Hogy van ez?(egy usa only laptopot szeretnék venni)

2014. okt. 16. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A tápot nézd meg, az újabbak képesek 100-240 voltot és 50, 60 Hz-t fogadni. Ilyenkor csak egy konnektor átalakítót kell venned.
2014. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A töltő úgyse adja át a teljes áramot, csak szerezz hozzá átalakítót.

Gondolom ilyen fog kelleni:

[link]

2014. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem csak a töltőjét kell kicserélni, és menni fog. Viszont arra számíts, hogyha egy olyan készüléket választol ami Európában nem nagyon elterjedt, vagy nem is forgalmazzák, akkor tuningolásnál, vagy szervizelésnél bajba leszel. EU-n kívüli rendelésnél meg a vám is elég vaskos szokott lenni. Inkább nézd meg ugyanazt az EU-n belül.
2014. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bőven elég egy mechanikus átalakító, hogy fizikailag be tudd dugni. A töltők 100 V és 240 V között tudnak üzemelni. Nem tudom, mi számít újnak, de 4 éve már csak ilyenekkel találkozok.
2014. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit viperM linkelt, csak az fog kelleni! Anyu is egy ilyet hasznal a laptopjahoz, amit az USAbol kuldtem neki.

A mai elektronikus eszkozok "okosak" es felismerik a feszultseget, meg az egyszeru 5 eves hajsutom is kepes ra, nemhogy egy uj laptop!

2014. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki segítségét
2014. okt. 18. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!