Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki rendelt már átalakítót...

Valaki rendelt már átalakítót számtek boltban hogy kiszállították neki? :D

Figyelt kérdés
Tudom nem olcsó mulatság a pár 100ft átalakító kábel a futár miatt, de sajnos a körzetemben nincs olyan ami nekem kéne! :/
2014. okt. 16. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem úgy, hogy a boltban vettem át (volt ilyen opció). Házhoz szállítást meg egy adott összeghatár alatt nem is vállalnak.
2014. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kicsit cinkes, de hát itt a környéken nincs olyan! :/

Gondolom nézhetek nagyot mikor a rendelésem 300ft-os termék, de hát aki a kicsit nem becsüli...

2014. okt. 16. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem ingyenes a házhozszállítás, nem fogja érdekelni a futárt, hogy kifizetsz még egy adag pénzt pluszba :) No meg ő úgyis csak azt tudja, hogy X összeg van a dobozon, neki X összeget kell beszednie. Azt nem tudja, hogy a doboz értéke mennyi és mi van benne.


Egyébként érdemes megnézni ám aukciós oldalakon is, hátha akad 50-100 ft-ért ilyen cucc, amit 300-ért elpostáznak neked.

2014. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem is a futár, magával a bolt lenne az hogy a rendelésem ilyen alacsony (főleg hogy Pesti üzlet).

Mert simán elnéznek 1000ft érték alatt, mint ahogy te is írtad xy összeg alatt nem foglalkoznak ilyen miatt! Én mindig 10ezer ft fölött rendeltem eddig!

2014. okt. 16. 15:29
 5/7 A kérdező kommentje:
De hát majd meglátom email értesítésben!
2014. okt. 16. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ők a nagykerből lehozatnak több százezer forint értékben egy szállítmányt. Most hogy abba beledob még a raktár egy kábelt, nekik nem oszt, nem szoroz. :) Nem csak a te kábeled miatt fog elindulni hozzájuk a raktárból a teherautó :)
2014. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugtattál, már én éreztem rosszul magam hogy ilyet meg merek csinálni! xD
2014. okt. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!