Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri intel i7-est venni i5...

Megéri intel i7-est venni i5 helyett?

Figyelt kérdés

Elég nagy ár különbség van a kettő között...

Negyedik generációst vennék.


2014. okt. 16. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Játékra elég bőven az i5 ! I7 az munkára való !
2014. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Még munkánál is határeset, hogy szükség van-e i7-re. Persze van az a feladat, ahol elengedhetetlen. Meg van az a helyzet, amikor egy otthoni gépbe is jó az i7. De egy i5+erősebb videokártya többet ér szinte bármelyik játéknál, alkalmazásnál.
2014. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert egy i7 és ugyan az a kártya szarabb ? xD azért ne mondjad már a hülyeséget . Attól hogy nem kell i7 játékra ,még mindig erősebb mint az i5 !
2014. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, mindenképpen az i7-est vedd, én mindig mondom, hogy 2009-ben vettem egy Core i7 930-cat és 4ghz-en még mindig kihajtja a GTX780-r9 290 szintű kártyákat. Ha most veszel egy erős Core i7-t, akkor 4 év múlva is bőven elleszel vele!
2014. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Mert egy i7 és ugyan az a kártya szarabb ? xD azért ne mondjad már a hülyeséget . Attól hogy nem kell i7 játékra ,még mindig erősebb mint az i5 !"


Hol írtam, hogy az i7 gyengébb? Azt a ~30 ezret, amivel drágább az i7, simán rá lehet dobni egy jobb videokártyára, esetleg több memóriára, vagy még esetleg SSD-re ha nem tervezte. Nyilván ehhez ismerni kellene a pontos terveket is, én általánosságokról beszélek. Az viszont 100% biztos, hogy önmagában sem éri meg az i7 a kb 20-30000-es felárat.

2014. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!