Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS P4S800S-X alaplap elmegy...

ASUS P4S800S-X alaplap elmegy windows 7-tel?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak felraktam egy windows 7-et erre az alaplapra, mindent felismert kivéve a hangkártyát, de orvosoltuk. Én a processzorra tippelek hogy az miatt lassú de nagyon, mert XP alatt is lassú volt. És egy Pentium 4 3gh dual core van benne! Nagy bátyámnak, raktam bele egy ugyanilyen processzort a régebbi verziójú alaplapjába és 1 gb rammal repül a gép! Win 7 alat! A lassúság mértéke: mikor mozgatod a böngészőt, ablakot akkor akad, és youtubon nem igazán tudsz videót nézni akadás nélkül, és órákig tölti a facebookot. A videó kártya illesztő program fel van rakva. És mindeközben nézem a processzor mérőt és kivan akadva 100% mint aki nem tudom mit tölt be. Tudom, hogy "régi" az alaplap de azért kellett felrakni a win7 et mert a skype meghibásodott nem mindennapi hibával amit az XP rendszer okozott. És a laptopon is ugyan ez volt a helyzet ahol szintén XP van. Valami segítség? Szerintem a processzor baj van.

#Windows 7 #Asus #lassú #ASUS P4S800S-X
2014. okt. 15. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Alaplapi hangkártya? vagy milyen?
2014. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beépített hangkártyához nincsen win7 driver, vettünk bele egy olyat amit felismer a win7 PCI osat.
2014. okt. 15. 21:34
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

"ASUS P4S800S-X"


"Pentium 4 3 Ghz dual core van benne! "


s478 -as foglalatnál nincs dual core, csak HyperTrading, ami közel se ugyanaz. Ergo hiába látsz két processzort az eszközkeőzbe, az attól még soha ne lesz dual core.


Tudom, hogy te hiszel benne, hogy ez nem igaz, de efölött a gép fölött eljárt az idő. Használtan már 20 eFt környékén lehet valódi dual core procis gépet venni 2 GB RAM -al, ami maximálisan kompatibilis a Windows 7 -el.

2014. okt. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy eljárt felette az idő és nem is az enyém, de attól függetlenül valami gond van vele mert ez szinte olyan lassú mint egy p3 celeronnal
2014. okt. 17. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!