Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elképzelhető, hogy az alaplapo...

Elképzelhető, hogy az alaplapom nem bír egyszerre két DDR modult kezelni?

Figyelt kérdés
Abit-NF7S2 típusú Socket A-s alaplap, 3 hely van rajta, egyenként 1Gb-t tud kezelni (400Mhz-esből 2gigáig bővíthető), és ha jók az információim, a Dual Channel módot nem is tudja. Kétszer próbáltam a meglévő 512MB-os mellé egy hasonló, 400Mhz-es modult berakni, de valamiért nem indult el, hanem folyamatosan sípolt. Külön-külön mindkét modul működött, ráadásul az időzítések is ugyan azok voltak. Mi lehetett a probléma?
2010. jan. 24. 04:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Nem tudom miért kell ide írni, Google.. 1/2 perc.. Megkerestem Neked..

Dual DDR architektúra, 3x DIMMs DDR 200/266/333 (Max. 3GB), 2x DIMM DDR 400 (Max. 2GB)

2010. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, véletlenül elment akaratomon kívül:

Itt az oldal: [link]

Üdv: StMiklos

2010. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelmetlenül olvastam, 2-nek kéne mennie, de van amikor tiltakozik, és csak azonos típusokat, azonos gyártótól fogad. Rigolyás..

Üdv: StMiklos

2010. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz az utolsó választ. Hát, valószínű az lehetett a baj. Pedig az időzítések és a frekvencia is megegyezett.
2010. jan. 28. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!