Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném fejleszteni a...

Szeretném fejleszteni a gépemet. Szerintetek mit vegyek még bele? De nem akarok több 10ezret költeni rá.

Figyelt kérdés

Alaplap AsRock FM2A55M-HD+ (FM2+)

Processzor AMD A8 5600 4x3600MHz (FM2)

Memória 4GB DDR3

Merevlemez 1TB sata

Táp 450W Corrsail

VGA MSI Radeon HD 5870R 1GB GDDR5

Monitor Samsung 106cm Full HD 3D Smart Led TV


2014. okt. 13. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Videokártyát és memóriát első körben.
2014. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A memórián már én is gondolkoztam, csak a helyzet az hogy jelenleg 2*2GB DDR3-as ram van, és az alaplapon nincs több slot, így ha veszek egy 4gb-sat akkor az egyik 2gb-ás feleslegessé válik. Tehát a jó megoldás az lenne ha vennék egy 8GB-osat de az majd 20000ft. A vga még nem találkozott olyan játékkal nálam ami ne ment volna full beállításon, tehát az még marad.
2014. okt. 13. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha veszel egy 4gb-os memóriát és belerakod a kettes helyére, akkor 6 lesz, már az is több és az újabb játékokhoz már el kell ennyi, ha a kártyát sem szándékozod cserélni (ami mondjuk már indokolt lenne), akkor a procit cseréld le egy másik fm2es-re, például erre [link]
2014. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] így jó a link.
2014. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, bár igazából nem értem, mivel jobb az a proci mint a jelenlegi? A mostanit is 4*4200mhz-en járatom, mert vettem rá egy nagyobb hűtőt. A válaszodat úgy fogalmazd, hogy én nem értek hozzá. Azt látom, hogy újabb a linken szereplő proci, meg hogy nincs benne integrált vga, de az órajele még kevesebb is.
2014. okt. 13. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmm, valóban elnéztem, gyengébb procit gondoltam, mert csak azt láttam, hogy apus.:D igazából akkor semmit sem tudsz fejleszteni, ha se kártyát, se memóriát és processzort sem tudsz/akarsz. Ebbe amit érdemes lenne venni, az memória és videokártya.
2014. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!