Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a tablethez jó ez a...

Ehhez a tablethez jó ez a tok+billentyűzet?

Figyelt kérdés

Tablet: [link]


Tok + Billentyűzet: [link]



#tablet+billentyűzet+tok
2014. okt. 11. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hisz ugyanaz a mérete. Sőt elvileg ebbe is passzolnia kell: [link]
2014. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez ( [link] )hogy tartja a tabletet mert nem látok rajta olyan fület mint pl. ezen: [link]
2014. okt. 12. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Kínai logikát ismerve, erős a gyanúm, h kétoldalú ragasztóval. :-)
2014. okt. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor milyen tokot billentyűzetet vegyek hozzá?
2014. okt. 14. 08:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Most nem teljesen értelek. Az első, amit a kérdésedben linkeltél, arra mondtam, hogy jó hozzá, hisz direkt 7.85-ös mérethez lett legyártva. Amit én linkeltem, az is jó hozzá, nagy különbségek nincsenek az univerzális billentyűs tokok között, s az univerzálist úgy értsd, hogy márkától független, márkától függőt azt meg max. samsunghoz, sonyhoz stb. kapsz, szal a nagy márkákhoz, ott van ezer plusz egy féle. Nekem a csíptetős tetszik jobban, de ez nem védi magát a tabletet, neked kell eldöntened, hogy melyiket akarod.
2014. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj amit linkeltem azon nincs tartófül a tablethez és amit te linkeltél azt meg magyar boltba lehet kapni?
2014. okt. 14. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, bocs... Igen! Én néztem be. Valóban nincs rajta, amit én linkeltem azt magyar boltból biztos nem kapod meg, de a geekbuying abszolút megbízható, én is szoktam tőlük vásárolni, kapsz egy tracking numbert, azzal nyomon követhető a csomag, 22 euróig adómentes, így plusz adó nem terheli, a posta ingyenes, amennyiben normál postával rendeled. Nálam eddig a 2. hét végén, 3. hét elején ideért mindig a csomag. (kop-kop-kop)

Szóval bátran rendelhetsz tőlük is. Geeken jelenleg sajnos bőrtok nincs ehhez a mérethez, ebay-en viszont találsz. [link]

Bőrtok esetében bluetooth-os viszont nem jellemző, így kábellel kell összekötnöd.

Ha nincs paypal-od, s nem is akarsz ilyesmivel foglalkozni, azt tudom ajánlani, hogy keress vaterán, hátha találsz, ha nem, akkor olyat keress, aki billentyűzetes tokokat dropshippingel, s dumálj le vele egy 7.85-ös tokot, olyat, amiben van rögzítőfül.

2014. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Találtam egyet: [link]
2014. okt. 16. 05:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!