Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 16:9-es monitorom, de...

Van egy 16:9-es monitorom, de csak 4:3-as képet jelenít meg (vagy megnyújtja). Lehet ez a videókártya (illetve hiánya) miatt?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a drivert, de csak kétféle felbontást lehet választani, mindkettő 4:3. Viszont videókártyám nincs, csak integrált, de tervezek venni egyet. Ez megoldhatja?

2014. okt. 10. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

a keparany, az nem a felbontast jelenti ,es forditva


megfelelo driver es szoftver eseteben automatikus (altalaban) a beallitas

2014. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"a keparany, az nem a felbontast jelenti ,es forditva"


Szerintem ő se mondta, hogy így lenne. Csak annyit, hogy mindkét felbontás 4:3-as képarányú.

2014. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egy medialejatszonal egyedileg lehet allitgatni a keparanyt (Vlc stb.) attol meg a felbontas nem valtozik


esetleg a monitor xarakodhat ...a menujeben lehet keresgelni a kepbeallitasokban ,hogy mik a kepnyujtasanak lehetosegei

2014. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a felbontás és a képarány nem ugyanaz. Az a lényeg h 1920x1080-as felbontást tudna, de a beáálytásokban nincs ilyen lehetőség csak 1280x1024 és 768x1024.
2014. okt. 10. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
megfelelo driverhez tartozik egy szoftver is ..ott lehet egyedi felbontast megadni
2014. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"egy medialejatszonal egyedileg lehet allitgatni a keparanyt"


De hogy most hogy jön ide a médialejátszó, azt nem tudom.

2014. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fel kéne rakni a drivert.

G.

2014. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!