Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket vegyem? Asus Strix...

Papadzso kérdése:

Melyiket vegyem? Asus Strix gtx 970 Dc2 oc vagy asus R9 290x Dc2 oc. AMD_s vagyok de most megbízhatóság és teljesítmény alapján vásárolnék.

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 13:20
 1/5 BM-Striker ***** válasza:

Igazából mindegy.


GTX970 tuninggal hozza 290x szintjét "Über" módban.


FHD-ban 290x-nél jobban teljesít, de mindkettő rohadt magas FPS-t produkál, úgyhogy ez nem annyira lényeges.


Magasabb felbontásban a 970 előnye minimális 290x-hez képest.


A 970 kevesebbet fogyaszt, és kevésbé melegszik.



Én a 970-et ajánlanám, ha egy monitoron fogsz játszani FHD-ban.

2014. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én 3-rom monitoron nyomom. Ezért is kell a komoly kártya.
2014. okt. 10. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
A Strix előnye,hogy terhelés nélkül nem pörög a venti,csak ha elér egy bizonyos hőmérsékletet.
2014. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BM-Striker ***** válasza:

Ezt minden kártya tudja MSI Afterburner-rel.



Ebben az estesben 290x, az Eyefinity miatt főleg.


A GTX970 előnye megszűnik magas felbontásokon, és az AMD kártyák jobban kezelik több monitort.

2014. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom az AMD felé hajlik a dolog. Én is sok tesztet néztem már de azért a kicsivel több fps-ért nem váltanék tipust. Egyszer vettem nvidit és pont a gari utolsó napján meghalt. Persze a bolt már nem létezett. Az amd-imet meg úgy adtam el 3-rom év után hogy kiválóan működtek.
2014. okt. 10. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!