Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Brother DCP-330C szkenner/nyom...

Brother DCP-330C szkenner/nyomtató driver telepítése - Na most akkor mi is van?

Figyelt kérdés

[link]

^ Ez az eredménye a többórás kínlódásnak... Semmi hasznos, de legalább néhány hónap kihagyás után sikerült felidegesítenem magam. -_-

Telepítettem drivert, nem működött, telepítettem még egyet, az se. Telepítettem már fűből-fából szedett drivert, mind Windows 7 32 bittel kompatibilis kéne hogy legyen, de nem!

Már egyáltalán nem értem a helyzetet, a számítógépem haldoklik. ;_;


Ha a Windows webheylről töltök le, tönkreteszi a Control Centert (ami amúgy sem működik, de így már el sem tud indulni), ha a CD-n lévő drivert telepítem, akkor a Windows 7 csúnyán néz rá és nem ismeri fel...

Egy rajzot akarok beszkennelni végre.

Minél hamarabbi segítséget kérek szépen, mert már az idegeim gazzá roncsolódtak. :(



2014. okt. 9. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt tenném a helyedben:

1. letörölnék minden Brother-hez köthető programot a gépemről

2. Innen letölteném a "Full Driver & Software Package"-t és telepíteném:

[link]

2014. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk én is
2014. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem működik. :(
2014. okt. 9. 13:23
 4/4 Keszte István ***** válasza:
Ha van digitális fényképező géped, vagy a teló kamerája elég jó felbontású, fényképezd le a rajzot, töltsd fel a gépedre és a szkennerrel ráérsz azután szenvedni! Ha még akarsz egyáltalán!
2014. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!