Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az SSD jó lesz?

Ez az SSD jó lesz?

Figyelt kérdés

[link]

Pontosan ugyan ezt fogom megvenni, csak 14 helyett 11ért, ugyan úgy 3 év garival.


A válaszokat előre is kössz!

U.I.: SSD azért kell nekem, mert a mostani HDDvel is 5-10 perc, mire feláll a rendszer.Friss Win 8.1 van rajta.



2014. okt. 8. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Jónak jó!

Bár én 60GB helyet egy kicsit nagyobbat vennék, mert elég szűkös lesz egy idő után.

2014. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jónak jó,de nincs hozzá keret, kábel. SEMMI. Amúgy meg ha 5-10 perc amíg feláll a rendszer ott egy ssd nem fog segíteni valami sokat ott valami más a baj. A gépednek mi a pontos konfigurációja? alaplap, processzor stb.
2014. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Raksz mellé egy terrás vinyót, 60 giga elég a windowsnak bőven, vagy ha van egy meglévő vinyód adatoknak az is jó csak azért legyen 7200rpm-es az a vinyó, ugyanis a sebesség megmarad SSD+vinyó kombóval, nekem 120as van 21 ebből csak a windows, de ha ide semmit sem telepítesz csak amiket muszáj akkor is elég a 60.
2014. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A mostani vinyómmal van a gond, nem a gép többi részével.

De ha annyira muszáj, akkor itt van:

Intel Pentium G840

Corsair XMS 4GB 1600MHz RAM

ASrock B85M alap

Sapphire HD7970

Samsung SP2004C 200GB HDD.

-------------------------------------------------------

Az előbbi helyett lenne ez:

Intel Penitum G3258

ASrock Z97M Anniversary alap

8GB Kingston 1600 MHz RAM

Western Digital 1TB WD10EZEX HDD

Ez az SSD

A VGA marad, mert most vettem 1 hónapja.

Corsair CX vagy FSP Aurum táp 400W-650W között.

2014. okt. 8. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!