Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ingyenes RAM házhoz szállítás...

Ingyenes RAM házhoz szállítás az amazonon?

Figyelt kérdés

Igazából a téma nem teljesen ide illik de mivel RAMokat vennék ezért ide is elmegy. Az amazonon néztem memóriákat és felfigyeltem arra, hogy ingyenes szállítással vannak.


Nem használtan venném őket az amazonon keresztül, hanem egyenesen az amazontól. Tényleg ingyenes lenne a szállítás Magyarországra? Bocs, ha hülye vagyok :)


[link]


2014. okt. 5. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az amerikai amazon nem szallit elektronikai cikkeket MO-ra, de meg ha szallitana is, rajonne 27% AFA meg 5-10% vam es szallitasi koltseg.
2014. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fukk. Ettől függetlenül ment a zöld like gomb ujjacska.
2014. okt. 5. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Az amerikai amazon pont hogy szállít, az európai amazon oldalak nem szállítanak.

A posta természetesen csak Amerikán belül ingyenes, Magyarországra nem. (Plusz ahogy a kollega is említette, ÁFA, VÁM.)

2014. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Az amerikai amazon pont hogy szállít, az európai amazon oldalak nem szállítanak. "


En mar rendeltem .co.uk-rol elektronikai cikket, de meg soha nem sikerult ilyensmit az amcsirol rendelni, talan akkor irja ki, amikor elkuldened a megrendelest a magyar cimet kivalasztva.

2014. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!