Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop GPU probléma (többi lent)?

Laptop GPU probléma (többi lent)?

Figyelt kérdés

Tehát,a gond a következő:adott egy Toshiba Satellite C660D-18T laptop,benne Radeon HD 6330M GPU-val.Idáig tökéletesen működött,egészen addig,amíg újraraktam a gépet,és a friss drivert tettem fel.Azóta gyakorlatilag lehetetlen játszani a gépen,mert 1.nem viszi fel az órajelet az alap 150MHz-ről,2.a terhelés még így is 30-40%...és ilyen 20fps-ek vannak játékokban,ahol régen 220 volt.Odáig eljutottam,hogy ha megnyitok egy HD videót media playerben akkor felhúzza az órajelet,de ennek azért mégsem ez lenne a módja,meg a terhelés ettől függetlenül 30% játék közben...mielőtt még valaki leírná,egyből visszaraktam a régi drivert,de mostmár az is ezt csinálja...Windowst is raktam újra megint,de csak nem történt semmi.Van valakinek bármi ötlete,hogy mit lehetne ezzel kezdeni?

[link] ->itt is látszik,hogy habár az órajelet sikerült feltornáznom,a usage még mindig 30%.



2014. okt. 4. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem szervíz lessz !!! :D
2014. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hardveres a gond,hanem szoftveres.valami szoftveroldalon van nagyon elb*szva...
2014. okt. 4. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de azt javaslom nézz utána youtubon vagy google mert ezt nem bírod megcsinálni :)
2014. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lenardka007 minden szervizes álma.. Mindent meg lehet oldani otthon, amit egy szervizben meg tudnak, a legtöbb problémához nem kell agysebésznek lenni.


A képnek nem sok értelme van, csak a cpu terhelést mutatja. A tippem az lenne, hogy minden régi drivert rakj fel, ha van lemez amit a géphez kaptál, akkor arról, vagy a toshiba oldaláról szedj a kártyához drivert, ne az nvidia ról(nem írtad, hogy honnan szedted, azért ha így próbáltad, akkor bocsesz). Én is találkoztam már hasonló problémával, csak a régi, lemezes driverekkel volt hajlandó minden rendesen működni, vagy a gyártó honlapjáról letöltöttel.

2014. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát mivel Radeon HD 6330,nem nvidia drivert tettem :)

És épp ez az:már a régi,anno még rendesen működő driverrel is ezt csinálja már.Mintha valami energiatakarékos sz*r be lenne kapcsolva,ami nem engedné,hogy terhelje...nem értem.Sajnos CD-t nem kaptam hozzá,régen is netről szedett driverrel ment,idáig szépen.

2014. okt. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!