Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor fognak elterjedni az...

Mikor fognak elterjedni az ARMv8-as (64-bites) telefonok az alsó-középső kategóriában? Lesz-e annyi különbség ez és az ARMv7 között, mint az ARMv6 és az ARMv7 között?

Figyelt kérdés
Még áprilisban vettem egy Galaxy Ace 3-at, szerintem még nagyon korai lenne leváltani, viszont nyomorogni se szeretnék azért, mert az ARMv7 semmit se visz...
2014. okt. 4. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Van még pár éved, emiatt ne aggódj. 64 bites processzorok csak az Android L-től kezdve lesznek támogatva, amíg az (és utódai) nem érnek el elég nagy részesedést (konkrétumot ne kérj, mert cég válogatja, nálunk 90% - Gingerbread is támogatva van még emiatt...), addig a fejlesztők biztosan nem fogják hanyagolni a régebbi készülékek támogatását.

Egyébként igen, ARMv8 és ARMv7 között lényeges különbségek vannak, és nem csak a 64 bitesség miatt.

2014. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy pl. a Galaxy Ace 4 is 64-bites processzorral jön, de csak később lesz 64-bitre frissítve. Az egy középkategóriás mobil, tehát az én árkategóriámban már van mobil, akkor csak arra kell ügyelnem, hogy a következő mobilom 64-bites legyen.
2014. okt. 4. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!