Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS P5E3 PRO alaplapba...

ASUS P5E3 PRO alaplapba milyen processzorok mennek bele?

Figyelt kérdés

Most intel core 2 duo e8400 3.0GHz van benne

[link]

ez belemenne?



2014. okt. 4. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebbe nem megy bele semmilyen AMD. Mondhatni halott foglalat. Ez konkrétan teljes cserét érdemel,de ha arra nincs lehetőség akkor eladod e8400asodat talán 10ezer Ft. Akkor már ott vagy hogy 25ezer és veszel bele használtan egy 4magosat. Ebbe az összes 4magos intel belemegy ami 775s
2014. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen alaplapba én már semmit nem vennék. Csatlakozok az öletem szólóhoz. Én egy új gép felépítésén gondolkoznék.
2014. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Ezek mennek bele:

[link]


Ezek közül van olyan Core 2 Quad, ami megveri az általad kiszemelt AMD -t. Viszont mivel hogy ez egy teljesen kifutott foglalat, csak használtan kapsz hozzá procit.


UI.: Jobb ha hallgatsz az előbbi hozzászólókra és ne foglalkozol ezzel az alaplappal.

2014. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor ez belemenne?:

Intel Core 2 Quad Q8300 2.50 GHz 775 BOX

2014. okt. 4. 16:49
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Bele.
2014. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!