Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy egyik usb-m se?

Miért nem megy egyik usb-m se?

Figyelt kérdés
van egy Gigabyte GA-P31-DS3L alaplapom és bármit dugok be (pendrive,telefon,mobilnetes cucc) kiírja hogy nem sikerült telepíteni,de a vezeték nélküli egerem bárhova dugom megy. mi lehet a probléma? próbáltam újratelepíteni(xp,win7/8.1pro),eltávolítani az usbket de semmi változás. valami ötlet? nagyon fontos lenne :S

2014. okt. 1. 19:31
 1/10 P.O.C. ***** válasza:
Chipset drivereket felraktad az alaplaphoz?
2014. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen,és próbáltam újra felrakni őket de semmi változás
2014. okt. 1. 19:36
 3/10 P.O.C. ***** válasza:

Tápcsere esetleg.

Vagy nézd meg nincs-e valami rendellenesség, púpos kondi, vagy ilyesmi az alaplapon.

2014. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem is a táp jutott már eszembe...lehetséges hogy a 4pin-es csati nem jó?
2014. okt. 1. 19:45
 5/10 P.O.C. ***** válasza:
Azon 12 v jön a procinak. Az USB meg 5 v -on működik.
2014. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
régi gépemnél nem ment valami ha az nem volt bedugva,de ha agyon lőnek se jut eszembe mi volt az :) púpos kondi nincs
2014. okt. 1. 19:58
 7/10 P.O.C. ***** válasza:
Nézd meg a csatlakozókat is, nincs-e letörve rövidre záródba valamelyik.
2014. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 P.O.C. ***** válasza:

Vagy ha inden kötél szakad, és bedöglött az alaplapi USB vezérlő. Tudsz venni viszonylag olcsón PCI porta csatlakoztatható USB vezérlő kártyát:


[link]


Van USB 3.0 -ás változatban is:

[link]

2014. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem látok hibát. az előlapi usb-k se mennek,ugyan ez a helyzet azokkal is. és a gépet se mondhatnám túl gyorsnak.nem egy vadi zsír csúcsgépről van szó de ennél gyorsabbnak kéne lennie szerintem (1db 2gb ddr2 ram,2x2ghz proci,512 videókártya) néha úgy érzem a régi egymagos gépem gyorsabb ennél. bár most hogy megpiszkáltam a 4pin-es dugót valamivel jobbnak tűnik.
2014. okt. 1. 21:08
 10/10 A kérdező kommentje:
és köszönöm. zöld kéz ment :) holnap megnézem másik táppal
2014. okt. 1. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!