Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig milyen?

Ez a konfig milyen?

Figyelt kérdés

cpu [link]

alaplap [link]

ram [link]

HDD [link]

ház [link]


ezekre jutna, szerintetek milyen?


2014. okt. 1. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
VGA?
2014. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vga , az majd egy r7 260x lesz de majd később most nem jut rá
2014. okt. 1. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig lesz valami videokártyád, hogy használd is a gépet? Amúgy szerintem ha úgyis gyűjtened kell VGA-ra, akkor picivel erősebbet is vehetnél ehhez a procihoz. (pl. valami R9)
2014. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Stark2000 ***** válasza:

Jó konfig, de a gyári hűtő lehet hogy hangos lesz...


Vagy spórolj a processzoron, és vegyél csak FX-6300-zat. A processzoron megtakarított összeget pedig tedd félre a későbbi videokártyára, ami akár R7 265 is lehet vagy R9 270(X) is.

2014. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen van addig a régi 6770 1GB, cpu hütés van , elég jó léghütés, mit gondoltok ez a szerkentyű elég lehet pár évre? nem akarok 2 évente uj gépet...
2014. okt. 1. 18:33
 6/7 Stark2000 ***** válasza:
Hát... Ezt előre nem lehet megjósolni, de szerintem a processzor egy darabig elég lesz. Legelőször úgyis a videokártya fog elavulni, utána pedig lehet hogy a ram lesz kevés, vagy a CPU, de ezt nem lehet tudni.
2014. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Prociból intel i5-4430-at vennék és hozzá 20 körül egy alaplapot. 3 TB felesleges szerintem hacsak nincs tényleg rengeteg filmed meg játék telepítőd amiket tárolni akarsz. szóval azzal lemegy az a 10 ezer ami a procira megy. Táp mi lesz?
2014. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!