Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hozzáértő van itt? Ez a gép...

Hozzáértő van itt? Ez a gép fejleszthető valahogy?

Figyelt kérdés

Anyukám gépe, netezésre használja, de iszonyat lassú, ezen szeretnénk változtatni ha lehet.


Celeron 2.53 ghz

768 mb ram

nvidia geforce4 mx 440 with agp8x


Ennyit tudok róla, nem tudom mi fontos még esetleg? Csak azt szeretnénk ha nem kéne percekig várni hogy betöltsön egy nagyobb oldalt...


2014. szept. 25. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szemétre vele - komolyan, erre a gépre nem szabad költeni. Az mx440 kb egy geforce2 nek felel meg, amit ha jól emlékszem 2001 körül vettem(első vga m!! :D), és már akkor is gyenge volt(van jelentősége akkor is, ha nem játszol, pl videókat a vga kezel, egy ilyen gyenge kártya pedig összefossa magát valószínűleg mindentől, ami 360p felett van). Használtan kereshetsz 5-6 éves gépet 15-20 körül, vagy újan összerakhatsz 60-70 magasságában olyat, aminek nem lesz gondja, ha nem akar rajta senki játszani.
2014. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát ramot mindenképp vennék +1 proccit mégpedig Intel HT


persze jó lenne tudni milyen a procci tokozása

2014. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És hol tudom megnézni milyen proci lenne jó bele?

2 gb ram elég lehet?

A videokártyák elég drágák, nem gond ha azt nem cserélem le? Új proci + ram mennyit javítana a gépen?

2014. szept. 25. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:
szedd le az aida64 et és az kiirja az alaplapod tipusát és akor pontosabb választ tudunk adni
2014. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaja :) Aida, vagy Everest!

Nem árt, ha van rendszerdiagnosztikai szoftvered! :)

2014. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SimkoL ***** válasza:
Programozásra, netezésre használom: P4 2,4 GHz, 1,5 GB RAM, Radeon 9550 AGP 256 MB VGA - 1.500-ért vettem a Hardveraprón - és XP SP3 az op. rendszer. Több HDD a programozás miatt, van amin csupasz XP van csak. A böngészők szeretik a RAM-ot zabálni :)
2014. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!