Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni ezt a gépet?

Figyelt kérdés

[link]

Igaz, használt de nagyon jó gépnek tűnik csak annyi a bajom vele hogy túlságosan olcsó. Az eladó szerint semmi baja nincs és tökéletesen működik(a tápegység sem szar benne). Mit gondoltok, átverés az egész? Vagy nyugodtan megvehetem?


2014. szept. 25. 07:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Van esetleg bármiféle tapasztalat ezzel kapcsolatban? :D
2014. szept. 25. 07:33
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem véletlen olcsó ... nagyon szar !
2014. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szarnak nem szar, de nem jó. Ne vedd meg. Az a8 proci sem ok, a vga az nem rossz, de ennyit nem ér az egész.
2014. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez a gép olyan messze van a gamer kategóriától, mint Makó...
2014. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A piac pang... ez a gép viszont jóval a piaci ár felett van. Reális ára valahol 55 körül lenne.


A-s procit gamer pc-be nem teszünk. Ez HTPC-k és media pc-k, illetve itx gépekhez lett kitalálva. AMD-ből Athlon és Phenom kell egy játékos számítógépbe. Ajánlj neki 50-et. Ha nem fogadja el, akkor nézz szét másfele.

2014. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kimaradt a felsorolásból: athlon, phenom, fx (így teljes) :)
2014. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért annyira szar nem lehet ha a bf4-t is viszi....na de végülis megéri az árát? Mert ebben az árkategóriában ez volt a legjobb amit találtam
2014. szept. 25. 11:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Messze nem éri meg az árát. Mondtam, 55, de max 60, ennél többet nem ér. Ennyi az az ár, amennyiért a hirdető jelenkori körülmények között el tudná adni a gépét.

Garanciális alkatrészekkel max 70, de nem több.

2014. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De 55000-ért csak ilyen 2 magos irodai sz#rok vannak.....akkor milyen gépet ajánlotok ebben az árban?
2014. szept. 25. 13:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha újonnan akarsz gépet, akkor ahhoz mélyebben a zsebedbe kell nyúlnod.

Akik használtan árulnak, azok meg érthetően nem akarnak bukni rajta nagyot, pedig a számítógép olyan mint az autó. Megveszed és máris elvesztette az értékének egy jelentős részét.

Mennyi pénzt szánnál számítógépre? Szerintem itt pik-pak össze tudunk neked dobni egyet.

2014. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!