Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megmenthető a winchesterem?

Megmenthető a winchesterem?

Figyelt kérdés
Egyik nap tönkre ment a gépem, de a winchesterben lévő adatokat le akartam menteni, azonban amikor egy másik gépbe akartam csatlakoztatni, akkor szikrázott és füstölt (és okos elfelejtettem kihúzni a konnektorból), majd később megint megpróbáltam és a gép semmilyen formában nem reagált rá, lehetséges, hogy tönkre ment vagy van még esély a megmentésére?
2014. szept. 24. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Halott. Temesd el.
2014. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esély? Az van, szerintem jó eséllyel gond nélkül vissza tudják állítani a cuccost rajt. Kürt Kft.

G.

2014. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vannak adatmentésre specializálódott cégek akik a pokolból is képesek visszahozni az anyagokat

pl.: [link]

2014. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

Ha tudsz hozzá szerezni ugyan olyan típusú panelt, akkor igen van esélyed.


Egyéb esetben zsebbenyúlós mutatvány lesz.

[link]

2014. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Legolcsóbb, ha keresel valamelyik hirdetős oldalon egy ugyanolyan típusú HDD-t, és átszereled szépen a meghajtó elektronikát. A "nagy" adatmentő cégek is első körben ezt csinálják, csak eljátsszák a hattyú halálát, hogy egy rakat pénzt leszedhessenek a kuncsaftról.
2014. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az attól függ hogy miért nem működik az a meghajtó, mert mondjuk az olvasó tő nem megy, vagy eltört a ház, vagy valaki kitörölte róla az összes adatot, ezekre mind találnak megoldást, lehet, hogy valamelyik ne éri meg mint az eltört olvasó tű mert az tényleg otthon is megcsinálható de ha valaki letörölte az össze adatot ahhoz már egy kicsit több hozzáértés kell
2014. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amikor az adatokat lementik, akkor a winchestert is helyre hozzák vagy azt dobhatom ki?
2014. szept. 27. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Az adatmentés költsége után már nem fog érdekelni a vinyó ára...

Amúgy szerintem ha össze tudják barkácsolni, akkor megtarthatod, de minek? Stabil és megbízható akkor sem lesz.

G.

2014. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!